Kampanya Bulucu

Bonus’tan Sevgililer Günü Kampanyası: 50 TL Bonus

Sevgililer gününün yaklaşması ile birçok firma ve şirketin de sevgililer günü kampanyaları başlamış oldu. Özellikle alınacak hediyelerle ve yapılacak harcamalarla ilgili kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar sizin üzerinizde ki bu yükü hafifletecek cinsten. Şimdi Bonus kampanyaları ile yapacağınız harcamalardan 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak belirlenen sektörlerden yapacağınız tek seferde ki 100 TL ve üzeri harcamalardan 10 TL Bonus kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya ile toplamda 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Bonus Genç, Paracard, Easy ve Bonus Business kredi kartlarında geçerlidir. Flexi ve Bonus Genç kredi kartları için kampanyaya katılım 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Diğer kredi kartları bu kampanyadan tamamen ücretsiz olarak yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra elektronik, çiçek ve giyim sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi iş yerlerinden tek seferde 100 TL ya da daha üzeri tutarda alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için BonusFlaş mobil uygulamasında kampanyanın ilan edildiği yerde bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

1 Şubat tarihinde başlayan bu sevgililer günü kampanyası 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişlerini yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.