Bonus'tan Network'e Özel İndirim ve Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu

Bonus’tan Network’e Özel İndirim ve Taksit Kampanyası

Bonus’tan Network’e Özel İndirim ve Taksit Kampanyası

Bonus kredi kartı ile yapacağınız birçok alışverişte indirim ve taksit gibi avantajlar elde edebilirsiniz. Üstelik şimdi Bonus kampanyaları ile Network mağazalarından yapacağınız alışverişlerde hem %50 + %20 gibi bir indirim ve aynı zamanda 7 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Network kampanyaları ile Bonus kredi kartınızı kullanarak herhangi bir Network mağazasından yapacağınız ürünlerde %50 + %20 indirimden faydalanabilirsiniz. Bunun da yanı sıra 2 ve 3 taksitli alışverişlerinize hem +4 taksit fırsatı, hem de 2 ay taksit erteleme fırsatı sunulacaktır.

Kampanya Kimler İçin Geçerlidir?

Bu kampanya Bonus ailesine sahip tüm bankalara ait Bonus kredi kartlarında geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanabilecek kredi kartlarının tam listesi www.bonus.com.tr adresinde bulunuyor. Yalnızca ticari kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Belirtilen tarihler arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak Network mağazalarından alışveriş yapıp Bonus Pos aracılığı ile ödemeniz geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

%50 + %20 indirim kampanyası sadece 29 Ocak ile 15 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Fakat 7 taksit ve 2 ay taksit erteleme kampanyası 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini tamamlamalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya Bonus POS aracılığı ile ödeme yapabildiğiniz tüm Network mağazalarında geçerlidir. Ayrıca kampanya mağazada bulunan tüm ürün ve kategorilerde de geçerli olacaktır. Sadece iç giyim nu kampanya kapsamında değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ