Kampanya Bulucu

Bonus’tan Motorlu Taşıtlar Verginize 3 Taksit

Motorlu Taşıtlar Vergisinin ödeme zamanı geldi. Araç sahibi olan herkes belirlenen tarihler arasında vergisini ödemekle mükellef. Bonus’da bu ödemeyi kolaylaştırmak için bir kampanya başlattı. Şimdi Bonus kampanyaları ile MTV vergilerinizi 3 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak MTV vergisi ödediğiniz zaman 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu sayede vergi ödemeleri sizi sıkıştırmaz. Ayrıca bu kampanya ile EuroMaster’da Mobil 1 ürünleri yağ değişimi de indirimli olacak. 150 TL yerine 99 TL olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu MTV kampanyaları Bonus ailesi tüm kredi kartlarında geçerlidir. Kampanya aynı zamanda tüm bankalara ait Bonus kredi kartlarında da geçerli olacaktır. Kampanya hem bireysel hem de Business kartların katılımına açıktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize falan gerek yok. Bonus kartınızı kullanarak belirlenen kanallardan ödeme yapmanız kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır. Mobil şube, internet şubesi, www.gib.gov.tr, www.garanti.com.tr, 444 0 333 numaralı Alo Garanti şubesi ile yapılan vergi ödemelerinin hepsi kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak 2016 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödeme işlemini gerçekleştirmelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan ödemelerde kampanya şartları geçerli olmayacak.

Kampanya ile Taksit İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Yukarıda belirtilen kanallarda ödeme yapmış olduğunuz zaman, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan taksit seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Kampanya ile 2 taksit ya da 3 taksit yapabilme şansınız bulunur. Bunlardan bir tanesini seçmeniz yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.