Kampanya Bulucu

Bonus’tan Koçtaş’a Özel 75 TL Bonus

Yapı malzemeleri ve buna bağlı olan alanlarda market hizmeti sunan Koçtaş, yaptığı kampanyalarla müşterilerine de birçok avantaj sunuyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile Koçtaş’tan alışveriş yapan müşteriler 75 TL Bonus kazanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Koçtaş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak mağazalardan 1.000 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuz zaman 75 TL Bonus kazanırsınız. Üstelik bu kampanyadan yararlanırken diğer taksit ve kredi kartı özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Bonus, Flexi,Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business ve Bonus Amex kredi kartlarının hepsinde geçerlidir. Bunların dışında kalan kredi kartları kampanya kapsamında değildir ve kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca bu kredi kartları ile Bonus kullanılarak yapılan alışverişler de kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra Bonus kredi kartınızı kullanarak tek seferde, tüm kategori ve ürünlerde geçerli olabilecek şekilde en az 1.000 TL’lik alışveriş yapılmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için BonusFlaş mobil uygulaması ile bu kampanya ile ilgili yerde ki “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekir. BonusFlaş dışında kampanyaya kayıt olabileceğiniz başka bir kanal bulunmamaktadır. Ayrıca kayıt olunmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

14 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişi yapmalıdır. Kampanyadan yararlanan müşterilerin Bonus’u 5 Ocak 2016 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir ve 17 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.