Kampanya Bulucu

Bonus’tan kigili.com’da 50 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bonus’tan kigili.com’da 50 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Kiğılı resmi internet sitesi olan www.kigili.com sitesi üzerinden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler 50 TL değerinde indirim kazanma fırsatını yakalayacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 20 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında Kiğılı resmi internet sitesi olan www.kigili.com sitesi üzerinden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında uygulanacak olan 50 TL indirimden faydalanmak isteyen kişilerin Kiğılı resmi internet sitesi olan www.kigili.com sitesi üzerinden yapacakları alışveriş sırasında sepet aşamasına geldiklerinde “Kupon Kodu” yazan alana “GKST50K” indirim kodunu girmeleri gerekmektedir. Böylelikle indirim alışveriş sırasında toplam alışveriş tutarı üzerinden sanal site üzerinden yansıtılacaktır. Alışveriş sonrasında banka tarafından herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin www.kigili.com sitesi üzerine yer alan yeni sezon alışverişlerinden yapılması gerekmektedir. ayrıca kampanya dahilinde yer alan ürünler stoklarla sınırlandırılmıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında 50 TL indirimden faydalanabilmek için en az 150 TL değerinde ve tek seferde alışveriş yapılması gerekmektedir.

Kampanya koşullarında verilmiş olan kodun alışveriş sırasında kullanılmaması halinde indirimden faydalanılması mümkün değildir.

Bu kampanya diğer kampanya ya da indirim kodları ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

İndirim alışveriş sırasında sanal mağaza tarafında ödeme tutarı üzerinden yapılacak olup daha sonra banka tarafından ek indirim uygulanması söz konusu değildir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Kiğılı sanal mağazasını kullanması gerekmektedir. www.kigili.com sitesi haricinde yer alan Kiğılı mağazaları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Eski sezon alışverişleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında www.kigili.com sitesi üzerinden kullanılacak olan indirim kodu “GKST50K” olarak belirlenmiştir. Bu kodun alışveriş sepeti aşamasında “Kupon Kodu” alanına yazılması gerekmektedir.

Garanti Bankası ve Kigılı bu kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları şartların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da önceden haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.