Bonus'tan Karınca'ya Özel Yüzde 10 İndirim ve 7 Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bonus’tan Karınca’ya Özel Yüzde 10 İndirim ve 7 Taksit Kampanyası

Kredi kartlarının sunmuş olduğu ayrıcalık ve kampanyaları takip ederek, yapmış olduğunuz her alışverişten karlı çıkabilirsiniz. Bonus kampanyaları, yine sizin hem indirimden, hem de ödeme kolaylığından yararlanabileceğiniz bir avantaj sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Karınca kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınız ile Karınca Desing mağazalarından 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuz zaman toplam bedel üzerinden %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik yapmış olduğunuz alışverişi de 7 taksit ile ödeyebilme şansınız var.

Bu kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan tüm Bonus kredi kartları, Money Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, Flexi kartlar ve American Express kredi kartları yararlanabilir. Bu kredi kartlarının sadece bireysel olanları değil Business olanları da kampanyadan faydalanabilecektir. Fakat Fibabanka Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, ve Deniz Bonus Busines kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kredi kartı kampanyasında ki %10 indirimden direk olarak faydalanabilirsiniz. Sadece Flexi kartlar kampanyaya kayıt yaptırmalıdır. Taksit kampanyasından yararlanabilmeniz için de ödemenizi 3 taksit olarak çektirmeli, daha sonra size sorulacak olan +4 taksit teklifini kabul etmelisiniz.

Flexi Kartlar kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilir?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuz ile mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET KARINCA yazıp, bir boşluk bırakıp, ödeme yapılacak olan kredi kartı numarasının son 6 hanesini de girerek 3340’a göndermesi gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar yapacakları alışverişlerde kampanyadan faydalanabilirler. Kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız bulunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.