Kampanya Bulucu

Bonus’tan Karınca’ya Özel Yüzde 10 İndirim ve 7 Taksit kampanyası

Bonus kredi kartı, harcadıkça kazandıran ve ödeme avantajı sunan kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile Karınca Design’dan yapacağınız alışverişler %10 indirimli ve 7 taksitli olabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Karınca Design kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak Karınca Design mağazalarından 100 TL veya daha üstü bir harcamada %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamında 7 taksit fırsatı da sunulacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm Bonus kredi kartları yararlanabilecek. Kampanyadan sadece Bonus Flexi, Genç ve Deniz Bonus Business kredi kartları yararlanamaz. Geriye kalan tüm Bonus ailesine sahip kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Sanal kartlar da buna dahildir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Flexi kredi kartları hariç, diğer kartlar için kampanyaya kayıt olma zorunluluğu yoktur. Kampanya tarihleri içerisinde Karınca Design mağazalarından, Bonus kredi kartınızı kullanarak 100 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda kampanyaya otomatik olarak katılırsınız. Size %10 indirim uygulanır ve 3 taksitli işlemde +4 taksit teklifi çıkar.

Flexi Kullanıcısıyım, Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Flexi kredi kartı sahipleri, bu kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermelidir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET KARINCA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a göndermelidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi şuan için 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler bu kampanya kapsamına alınamaz ve indirim ya da + taksit uygulanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.