Kampanya Bulucu

Bonus’tan İstikbal’e 9 Taksit İmkanı

Kredi kartı ile yapılan alışverişler, ödeme açısından büyük kolaylık sunsa da bazı durumlarda altından kalkılamaz olabiliyor. Bu nedenle yapılan yasal düzenlemeler ile alışverişlerin taksit sayıları oldukça kısıtlı tutuluyor. Yapılan yasal düzenlemelere rağmen Bonus Kart, oldukça iyi bir artı taksit kampanyası başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Bonus kredi kartı aracılığı ile İstikbal mağazalarından alışveriş yapmış olduğunuzda artı taksit fırsatı uygulanır. 3 taksitli olarak yapmış olduğunuz alışverişlerde hiçbir vade farkı alınmadan +6 taksit daha verilir. Bu sayede 9 taksit ile İstikbal’den alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Bonus kampanyalarından tüm Bonus ve onun türevi kartlar yararlanabilir. Bonus, Miles&Smiles, American Express, TEB, Garanti Bankası, Deniz Bank, ING Bank, Şeker Bank, Türkiye Finans ve PTT gibi tüm Bonus kredi kartları kampanyadan yararlanabilir. Fakat ticari olan kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanya için kayıt mesajı göndermek ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İstikbal mağazalarında Bonus özellikli POS cihazlarından 3 taksitli alışveriş yaptığınızda, kasada ki görevliye kampanyadan yararlanmak istediğinizi söyleyerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu İstikbal kampanyaları sadece Haziran ayına özel olarak başladığı için 30 Haziran 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu tarihe kadar alışverişi yapmış olmanız gerekir. Daha önce yapılan alışverişleri bu kampanya ile taksitlendirme şansınız olmayacaktır.

Kampanya Tüm Mağazalarda Geçerli Midir?

Kampanya Bonus üyesi tüm İstikbal mağazalarında geçerli olacaktır. Alışverişi yaparken Bonus özellikli POS olup olmadığını sorarak Bonus üyesi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmış olduğunuzda banka sistemine kayıtlı cep telefonunuza kampanyanın geçerli olduğuna dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.