Kampanya Bulucu

Bonus’tan Hayatınızı Kolaylaştıracak BonusFlaş Uygulaması

Akılı telefonların yaygınlaşması, her konuda mobil uygulamaları da hayatımıza sokarak, birçok açıdan hayatımızı kolaylaştırdı. Şimdi Bonus da yeni bir uygulama çıkartarak müşterilerin tüm işlemleri yapabileceği ve takip edebileceği bir yenilik getirdi; BonusFlaş.

BonusFlaş Nedir?

BonusFlaş, Kredi kartı ve kişisel bilgileriniz ile giriş yapıp kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Bu mobil uygulama ile tüm Bonus kampanyalarını görebilir, katılabilirsiniz. Dahası ekstre borçlarınızı görebilir ve borçlarını ödeyebilir, çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik uygulamaya giriş yapmak ve kullanmak çok kolay.

Bu Uygulamadan Kimler Yararlanabilir?

Bu uygulamayı isteyen tüm akıllı telefon kullanıcıları indirebilir. Fakat uygulamaya giriş yapabilmek için Garanti bankası ya da Bonus kredi kartı müşterisi olmanız gerekmektedir. Müşterilerin tamamı mobil uygulamaya giriş yaparak kullanılabilir.

Mobil Uygulamayı Nasıl İndirebilirim?

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için Google Play Store’dan, iOs işletim sistemli akıllı telefonlar için de AppStore’dan indirebilirsiniz. İndirmek ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek için www.bonusflas.com.tr adresine de giriş yapabilirsiniz.

Bu Uygulama İle Dışarıda Ödeme Yapabilir Miyim?

Mobil uygulama, içerisinde GarantiPay denen bir özellik bulunur. Bu özellik ile mobil uygulama aracılığı ile web ya da mobil ödeme gerçekleştirebilirsiniz. GarantiPay ikonu gördüğünüz her yerde bu şekilde ödeme yapabilme şansına sahipsiniz. Ödeme yaparken alışveriş tutarını, kullanabileceğiniz Bonus miktarını vs. görebilirsiniz.

Bu Uygulama İle Kart Özelliklerini Değiştirebilirim?

Kampanya sadece Garanti kampanyalarını kapsayacak avantajlar sunmuyor, bir noktaya kadar birçok alana müdahale edebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanarak kredi kartınızın şifresini değiştirebilir, hesap kesim tarihi ya da ekstre ödeme günlerini değiştirebilirsiniz. Mobil uygulamaya ilerleyen zamanlarda daha fazla yetki alanı verilecek. Fakat Garanti Bankasının internet ve ATM’lerden yapabildiğiniz hemen her şeyi bu uygulama ile de yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.