Kampanya Bulucu

Bonus’tan Hafta Sonuna Özel 75 TL Bonus Kampanyası

Bonus, bu hafta sonu alışveriş keyfini iyice çıkarabilin diye yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Bonus kampanyaları ile kredi kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişlerde 75 TL’ye kadar Bonus kazanabilme şansınız olur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarih içerisinde Bonus kredi kartınızı kullanarak yapacağınız belirli mağazalarda 150 TL ya da daha üzeri bir alışverişten 15 TL Bonus kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile toplamda 75 TL’ye kadar Bonus kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Bonus, Money Bonus, Bonus Flaxi ve Bonus Genç  kredi kartlarında geçerli olacaktır. Bu kartların dışında olan kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca Bireysel olmayan kartlar da kampanyadan yararlanamaz. Kampanya kapsamında olan mağazalar Home Sweet Home, Sephora, Kiğılı, Roman ve Nine West’dir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için alışverişten önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra yukarıda söylenen mağazalardan herhangi birinden en az 150 TL’lik bir alışveriş yapmanız durumunda 15 TL kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Bu kampanyaya kayıt sadece BonusFlaş uygulaması ile olacaktır. Android ya da iOs işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza indirmiş olduğunuz BonusFlaş mobil uygulamasını açmış olduğunuzda bu kampanyanın ilan edildiği yerde ki bölümde bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece bu hafta sonu için geçerli olacaktır. Yani kampanya sadece 6 ve 7 Şubat 2016 tarihinde geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihlerde önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.