Kampanya Bulucu

Bonus’tan Beşiktaşlılara Özel Kampanya Geldi

Bonus’tan Beşiktaşlılara özel kampanya geldi. Kartal yuvası ve Bonus ortaklığında düzenlenen kampany, Kartal Yuvası mağazalarında yapılacak 189 TL ve üzeri harcamaya %10 bonus, toplamda 40 TL bonus verilecektir.
 • Kartal Yuvası mağazalarında yapılacak 189 TL ve üzeri harcamaya %10 bonus, toplamda 40 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyadan sadece BJK Bonus sahibi müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
 • Kartal Yuvası mağazalarından yapılacak tüm harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.

Bununla birlikte kampanya kapsamında alışverişe başlamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanya linki altında bulunan ” HEMEN KATIL ” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra kampanyalarım bölümünde kampanya aktif hale geldikten sonra alışverişinizi yaptığınız taktirde 40 TL Bonus kazanabilirsiniz. Eğer Bonus Flaş uygulamasına sahip değil iseniz, Bonus Flaş’ı mobil cihazınıza indirmek için, Bonus Flaş Mobil uygulamasına henüz sahip değilseniz aşağıda ki anlatım ile kolaylık Bonus Flaş mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Bonus Flaş mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Bonus paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Bonus Flaş Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bonus Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Bonus Paraları gözlemleyebilirsiniz. Bonus Flaş Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Yeni sezon formanı BJK Bonus’unla al, hem takımına destek ol hem 40 TL bonus kazan!” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

13 Temmuz 2018 ile 12 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yani kampanya yalnızca Bu tarihler arasında ve kampanya katılımından sonra yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız Bonus’lar 15 Temmuz 2018’de harcama yapılan kredi kartınıza yüklenecek. 22 Temmuz 2018′ e kadarda bonuslar geçerli olacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Garanti A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Garanti 7/24 açık müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için, BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL’ın” tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 40 TL Bonus kazanabilir.
 • 22  Ağustos 2018 tarihinden sonra kullanılmayan Bonuslar geri alınacaktır.
 • Garanti A.Ş tüm hakları gizlidir.
 • Garanti kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.