Bonus'tan Bahar Kampanyası 50 TL Bonus | Kampanya Bulucu

Bonus’tan Bahar Kampanyası 50 TL Bonus

Bonus’tan Bahar Kampanyası 50 TL Bonus

Bonus kampanyaları, bahar alışverişlerinizi de avantajlı hale dönüştürecek bir kredi kartı kampanyası başlattı. Şimdi 100 TL ve üzeri her alışverişinize 10 TL Bonus Hediye ediyor. Üstelik bu şekilde toplam 50 TL Bonus kazanabiliyorsunuz.

Kampanya Hangi Koşullarda Geçerli Olacak?


Kampanya belirlenen kampanya tarihleri arasında, Bonus üye iş yerlerinden market, kozmetik ve giyim sektöründen 100 TL ve üzeri harcamalarda geçerli olacaktır. Bir de alışverişi yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Harcama yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne BAHAR yazarak 3340’a göndermek gerekiyor. Gelen onay mesajından sonra alışverişe başlayabilirsiniz. Bu mesajı, Garanti bankasının sisteminde kayıtlı olan telefon numarasından göndermek gerekecektir.

Yapılan Tüm Harcamalar Kampanya Kapsamına Girer Mi?

Kampanyadan sadece Garanti POS üyesi işyerlerinde ki market, giyim ve kozmetik sektörleri Bonus kazandıracaktır. Ayrıca bir iş yerinden aynı gün yapılan harcamaların sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Otomatik ödeme talimatları, internet üzerinden yapılan harcamalar vs. kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son tarih 15 Nisan 2015’tir. Bu tarihten sonra ki harcamalar bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya Hangi Kredi Kartlarında Geçerlidir?

Kampanyadan Garanti Bonus Kartlar, Bonus Easy, Money Bonus, Bonus Business, Flexi ve Paracard kartların tümü geçerlidir.

Kazandığım Bonusları Ne Zaman Alabileceğim?

Kampanya kapsamında ki harcamalardan sonra 18 Nisan günü bonuslar kartınıza yüklenecektir ve 28 Nisan 2015 tarihine kadar kullanılması gerekecek. Kullanılmayan puanlar otomatik olarak silinecektir.

Kampanyadan Kaç Kere Yararlanabilirim?

Kampanya kişi bazlı olarak kurgulandığı için, kredi kartı sayısına bakılmadan her kişi bu kampanyadan en fazla 50 TL Bonus kazanabilir. Harcama yapılsa dahi, daha fazlası kazanılamaz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ