Kampanya Bulucu

Bonus’tan Arçelik’e Özel 9 Taksit Fırsatı

Kredi kartlarının düzenlemiş olduğu taksit kampanyaları, yapılan yasal düzenlemeler nedeni ile belirli noktalarda kısıtlandı. Artık belirli ürünler için yapılacak en fazla taksit sayısı sadece 9 taksit ile sınırlandırıldı. Bu nedenle hiçbir kredi kartı, hiçbir ürüne 9 taksitten daha fazlasını yapamıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Arçelik kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınız ile anlaşmalı Arçelik mağazalarından 3 taksitli satış işlemi yapmış olduğunuzda kampanya ile size artı 6 taksit fırsatı sunulur. Kabul etmeniz durumunda bu alışverişinizi 9 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm Bonus ailesi kredi kartlarında geçerli olacaktır. Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Flexi, Miles&Smiles, Miles&Smiles Business, Deniz Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, Sanal Kredi kartları, Türkiye Finans Happy Card, INGbank Bonus, ABank bonus, Burganbank Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, TekstilBank Bonus kartlarının tamamı bu kampanya kapsamındadır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu Bonus kampanyalarına katılım için herhangi bir işlem yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Sadece Flexi kart sahipleri ücretli olarak katıldığı için banka sistemine kayıtlı telefonlardan mesaj gönderilmelidir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET ARCALİK yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapılacak kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a göndermelidir

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu beyaz eşya kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında anlaşmalı Arçelik mağazalarından 3 taksit ile alışveriş yapmalıdır. Bonus POS ile yapılan alışverişlerde +6 taksit seçeneği sorulacaktır. Müşterinin kabul etmesi durumunda yapmış olduğunuz alışveriş toplam 9 taksit olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.