Kampanya Bulucu

Bonus’tan 20 TL Bonus Hediye!

Bonus’tan sömestr dönemi boyunca 20 TL Bonus hediye, kampanyadan faydalanmak için her 100 TL ya da daha üzeri alışverişinizde 10 TL toplamda 20 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsiniz. Kazanmak için Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, Bonus üye iş yerlerinden yapacağınız her 100 TL ya da daha üzeri harcamanıza 10 TL toplamda 20 TL bonus kazanın. Bonus Flaş’ı mobil cihazınıza indirmek için, Bonus Flaş Mobil uygulamasına henüz sahip değilseniz aşağıda ki anlatım ile kolaylık Bonus Flaş mobil uygulamasını indirebilirsiniz.  . Bonus Flaş mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Bonus paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Bonus Flaş Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bonus Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Bonus Paraları gözlemleyebilirsiniz. Bonus Flaş Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Yaşasın tatil bonusu!” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

20 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında ve kampanya katılımından sonra 100 TL ve üzeri alışverişinizde 20 TL kazanabilirsiniz. Kazandığınız Bonus’ların Geçerlilik tarihi ise 03 Şubat ile 13 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Garanti A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Garanti 7/24 açık müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için, BonusFlaş üzerinden HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 20 TL bonus kazanabilir.
 • 13 Şubat 2018 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 1,99 TL’dir.
 • Garanti A.Ş tüm hakları gizldir.
 • Garanti kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değişirme haklarını saklı tutar.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.