Bonus'tan 12 Dev Adam'ı izlerken restoran harcamanıza %12 bonus! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bonus’tan 12 Dev Adam’ı izlerken restoran harcamanıza %12 bonus!

Bonus kart müşterilerine özel yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında yapacağınız Garanti POS’larından tek seferde yapacağınız 50 TL ya da daha üzeri restoran alışverişlerinizde tamı tamında %12 bonus verilecektir. Kampanyaya katılmak için Garanti Bankası üzerinde kayıtlı cep telefonu numaranızdan kısa mesaj olarak “EVET RESTORAN” yazdıktan sonra kredi kartınızın son 6 hanesini 3340′ a göndermeniz halinde kampanyaya katılabilirsiniz. Bununla beraber kampanyaya Bonus’un internet bankacılığı mobil uygulaması olan Bonus Flaş üzerinden katılımda mümkün. Kampanyaya katılmak için Bonus Flaş uygulamasına ihtiyacınız var. Bununla birlikte kampanya kapsamında alışverişe başlamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanya linki altında bulunan ” HEMEN KATIL ” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra kampanyalarım bölümünde kampanya aktif hale geldikten sonra alışverişinizi yaptığınız taktirde 60 TL Bonus kazanabilirsiniz. Eğer Bonus Flaş uygulamasına sahip değil iseniz, Bonus Flaş’ı mobil cihazınıza indirmek için, Bonus Flaş Mobil uygulamasına henüz sahip değilseniz aşağıda ki anlatım ile kolaylık Bonus Flaş mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Bonus Flaş mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Bonus paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Bonus Flaş Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bonus Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Bonus Paraları gözlemleyebilirsiniz. Bonus Flaş Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Bonus’tan 12 Dev Adam’ı izlerken restoran harcamanıza %12 bonus!” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

23 Şubat 2018 ile 26 Şubat  2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yani kampanya yalnızca Bu tarihler arasında ve kampanya katılımından sonra yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız Bonus’lar 2 Mart 2018’de harcama yapılan kredi kartınıza yüklenecek.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Garanti A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Garanti 7/24 açık müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
  • Kampanyaya katılmak için, BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL’ın” tıklanması gerekmektedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • 12 Mart 2018 tarihinden sonra kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
  • Garanti A.Ş tüm hakları gizldir.
  • Garanti kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • Kampanya katılım ücreti 2,99 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin iptalleri de göz önünde bulundurulacaktır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.