Kampanya Bulucu

BonusFlaş ile Market Alışverişlerinize 20 TL Bonus Hediye

Bonus kredi kartınızı daha hızlı ve kolay kullanabilmeniz için, aynı zamanda kartınızın tamamına müdahale edebilmeniz için bir uygulama çıktı; BonusFlaş. Bu uygulama ile Bonus kampanyalarını takip edebilir, katılabilir hatta kartınızın bilgilerini görebilir ve değiştirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BonusFlaş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınız ile Bonus üyesi iş yerlerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri market alışverişlerinize 20 TL Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya sadece Bonus özellikli Pos cihazları ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya bireysel olan tüm Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Paracard ve Easy kartlarından geçerlidir. Ayrıca Bonus Business da bu kampanyadan yararlanabilecektir. Fakat hesap kartları ile, puan ile yapılan harcamalarla ve sanal kartlarla yapılan harcamalar bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım sadece yeni çıkarılan BonusFlaş uygulaması ile yapılacaktır. İnternet sitesi ya da SMS gönderimi ile kampanyaya katılım olmayacaktır. Uygulamayı indirim giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” bölümde bu kampanyaya “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

10 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 10 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişi gerçekleştirmelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanyaya katılım için onay mesajı geldikten sonra Bonus banka sisteminde Market olarak kayıtlı iş yerlerinden en az 100 TL’lik bir alışveriş yapmanız gerekir. Ödemeyi Bonus özellikli Pos cihazlarından yapmanız gerekmektedir. Kampanya tüm ürün türlerinde ve kategorilerinde geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.