Kampanya Bulucu

Bonus’a Turizmde +3 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Bonus’a Turizmde +3 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan turizm sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinden kampanya koşullarında detaylı bir şekilde belirtilmiş olan kredi kartlarından biriyle yapılacak olan 300 TL ve üzeri 2 ila 9 taksit arası alışverişlerde ilave olarak 3 taksit kazanma fırsatını elde eder ve toplamda en fazla 9 taksit şansını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2014 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarını kullanarak Turizm sektöründe yer alan firmalardan alışveriş yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılacak olan kişilerin kampanya kapsamında belirtilen kartlar ile Turizm sektöründe 300 TL ve üzeri 2 ila 9 taksit arasında alışveriş yapması yeterli olacaktır. Bununla birlikte Flexi kartına sahip olan kişilerin kampanyaya katılmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “EVET TURIZM” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanya kapsamında kullanılacak olan Flexi kartının son 6 hanesini yazıp 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan bu mesajın Garanti Bankası sistemine düşmesinin ardından kampanyaya katılımınız gerçekleşmiş olacaktır.

Kampanyaya katılım gösteren Flexi kartı sahiplerinin göndermiş oldukları kısa mesaj için ödemeleri gereken tutar kullandıkları GSM operatörüne göre belirlenmiş olup, bu tutarlar özel tüketim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL ve Avea aboneleri için 0,60 TL’dir. Kampanyaya katılım mesajının ardından katılma bilgisi içeriğine sahip olan mesajlar Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express, Şeker Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, Burgan Bonus, ING Bonus, PTT Bonus, Miles & Smiles Business, American Express Business ve Fibabanka Bonus kartlarından birini kullanması gerekmektedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Kampanyaya Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları dahil edilmemiştir.

Hangi Turizm Şirketleri Kampanyaya Dahil Edilmemiştir?

Kampanya her ne kadar turizm sektörü için geçerli olsa da Tatil.com, Anitur ve ETS Tur internet siteleri ya da Çağrı merkezleri üzerinden yapılacak olan ödemeler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında belirlenmiş olan en yüksek taksit değeri 9 taksittir. Bu nedenle 2 ila 6 taksit arasında alışveriş yapan kişilere ilave 3 taksit, alışverişlerini 7 taksitle taksitlendiren kişilere ilave olarak 2 taksit ve 8 taksit ile alışveriş yapan bireylere ilave olarak 1 taksit verilecektir.

Kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılması gereken kart sahiplerinin gönderecekleri kısa mesajın banka sistemine ulaşmasının ardından harcamada bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanyadan yararlanılması mümkün değildir.

Mail order işlemleri ve Sanal POS kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin tek ödeme ya da ekspres limit işlemlerini gerçekleştirerek değil ödemelerini taksitli bir şekilde gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların istediği bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da önceden haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanyanın tamamını sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.