Kampanya Bulucu

Bonus’a Özel Her 75 TL Alışverişe 10 TL DeFacto Bonus!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde Bonus üyesi olan tüm Defacto mağazalarında ya da Defacto resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan ve Garanti Bankası POS’larından çekilecek olan her bir 75 TL ve üzeri taksitli ya da tek çekim alışverişlerinde 10 TL Defacto Bonus kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Bonus’a Özel Her 75 TL Alışverişe 10 TL DeFacto Bonus!” kampanyası 25 Ocak 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bununla birlikte kampanya kapsamında kazanacağınız Defacto bonusları da yine aynı tarihler arasında harcamanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya kapsamında geçerliliği olan kartlardan birini kullanarak bunun haricinde herhangi bir işlem yapmadan yararlanmanız mümkündür. Bununla birlikte Bonus Flexi, Flexi ve Bonus Genç kartlarına sahip olan kişilerin bu kampanyaya katılması için ödeme yapmadan önce “EVET” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp “DEFACTO” yazmaları ve ardından kartlarına ait olan son altı haneyi yazarak 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta harcama yapacağınız kart üzerinde tanımlanmış olan cep telefonu numarası ile kısa mesaj gönderdiğiniz cep telefonu numarasının aynı olması gerektiğidir.

Bu kartlar için belirlenmiş olan katılım ücreti 4,99 TL’dir.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Kullanılabilir?

Kampanya kapsamında yer alan kartlar Bonus Flexi, Flexi, Garanti Bonus, Bonus Genç, Money Bonus, Paracard ve Bonus ticari kartlarıdır.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Yer Almaz?

Bu kampanya ile ilgili olarak ticari kart kullanımları açısından American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Bonus Net üyesi olan bankalara ait olan ticari ya da bireysel Bonus kartları, sanal kartlar ve kontör kartları dahil edilmemiştir.

Defacto Bonuslarımı Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya ile kazanacağınız Defacto bonus puanlarınızı Defacto resmi internet sitesi üzerinden ya da Defacto mağazalarından dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında BEKO ÖKC ve VERA POS cihazları yer almamaktadır.

Alakalı olan ÖKC modellerini kullanan iş yerlerinde Garanti POS cihazı kullanılması gerekir.

HUGİN, PROFİLO ve INGENICO(PAVO) ÖKC POS modellerine sahip olan iş yerlerinin Garanti Bankasına üye olan iş yerleri terminallerinde de 10 TL değerinde olan Defacto Bonus kampanyasından yararlanması mümkün olacaktır.

Kampanyaya katılmak için gönderilen kısa mesaj ücretleri özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere Turkcell için 65 kuruş, Vodafone için 41,5 Kuruş ve Avea için 60 kuruştur.

Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Defacto ve Garanti Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili değişim yapma ve kampanyayı durdurma hakları saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.