Kampanya Bulucu

Bonus Kredi Kartı ile Arçelik’ten Alışveriş Yapan Herkese Çay Makinesi Hediye

Kredi kartı kampanyaları müşterilerine avantajlı imkanlar sunmaya devam ediyor. Özellikle nakit yapılan alışverişlerin hiçbir avantajı olmadığı düşünülürse, kredi kartının avantajları oldukça ilgi çekici oluyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile Arçelik mağazalarından Bonus kredi kartı ile alışveriş yapmış olduğunuzda ücretsiz çay makinesi kazanıyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile belirlenen tarihler arasında Bonus kredi kartınız ile Arçelik mağazalarından 1.250 TL veya daha üzeri alışverişlerde çay makinesi kazanıyorsunuz. Arçelik marka K 3280 C model bu çay makinesinin normal bedeli ise 145 TL’dir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bireysel Bonus kredi kartına sahip herkes bu Arçelik kampanyalarından yararlanabilir. Ticari kredi kartlarında geçerli olmayan bu kampanya Bonus’un türevi olan diğer tüm kredi kartlarda geçerlidir. Üstelik bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt yaptırmaya vs. De gerek yoktur.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur. Bonus üyesi Arçelik mağazalarına giderek 1.250 TL veya daha üzerinde bir alışveriş yapıp, bunu da Bonus özellikli POS cihazlarından öderseniz otomatik olarak kampanyadan yararlanırsınız. Ekranda “Tebrikler, Arçelik Çay Makinesi Kazandınız” yazılı mesaj görülmüş olduğunda ürün kredi kartı sahibine teslim edilir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

1 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya Haziran ayı boyunca devam eder. Kampanyadan yararlanılabilecek son tarih 30 Haziran 2015’tir. Kampanya için böyle bir tarih sınırlaması olsa da kampanya stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi durumunda kampanya otomatik olarak sona erecektir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilir. Kaç tane kredi kartınızın olduğu, kampanya açısından önemsizdir. Müşteri bazlı olduğu için her kişi eşit koşullarda değerlendirilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.