Bonus Kart'tan Total'e Özel 35 TL Bonus | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Total’e Özel 35 TL Bonus

Kredi kartlarının yapmış olduğu akaryakıt kampanyalarına bir yenisi de Bonus ile eklendi. Şimdi Bonus kampanyaları ile Total’den yapacağınız akaryakıt alışverişleri ile 35 TL Bonus kazanabilirsiniz.  Bunun için sadece akaryakıt alışveriş yapmanız yeterlidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Total kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartını kullanarak farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 75 TL ya da daha üzeri bir akaryakıt harcaması yapmanız durumunda 30 ya da 35 TL kazanabilirsiniz. BonusFlaş uygulaması ile 35 TL, SMS yolu ile 30 TL kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Kampanyadan Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Money ve Paracard kredi kartı ile yapılan alışverişler yararlanabilir. Diğer bankaya ait Bonus kredi kartları, Easy ve Bonus Business kredi kartları da kampanya kapsamındadır. Bunların dışında kalan kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için BonusFlaş uygulamasını cep telefonunuza indirerek, kampanyanın ilan edildiği yerde ki “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj atarak katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne Total yazıp 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Kadar Sürecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arsında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamının dışında olacaktır.

Bonusları Ne Zaman Kullanacağım?

Kampanya kapsamında yüklenen Bonuslar 20 Şubat 2016 tarihinde harcama yaptığınız kredi kartına yüklenecektir. Yüklenen bonuslar 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan Bonuslar artık geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.