Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Tekzen’e Özel 9 Taksit Fırsatı

Kredi kartlarının yapmış olduğu taksit kampanyaları hemen her sektör ve alanda yapılmaya devam ediyor. Fakat yapılan yasal düzenlemeler gereği taksit sayısı hiçbir sektörde 9 taksiti geçemiyor. Şimdi yeni başlayan Bonus kampanyaları ile Tekzen’de yapacağınız alışverişleri de 9 taksitte ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile tüm Tekzen mağazalarında yapacağınız 100 TL ve daha üzeri harcamaları 9 taksitte ödeyebilirsiniz. Yani kampanya size +6 taksit sunacaktır. Üstelik bu ilave taksitler için hiçbir vade farkı da ödemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Tekzen kampanyalarından Bonus Genç, Bonus Flexi, İNG Bank ticari kartlar, vadeli taksit işlemleri ve puan ile yapılan harcamalar hariç tüm Bonus üyesi kredi kartları ile yapılan harcamalarda yararlanabilirsiniz. Üstelik Flexi kart dışında ki kartlarda herhangi bir kampanyaya kayıt zorunluluğu yoktur.

Flexi Kredi Kartımla Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kampanyaya kayıt zorunluluğu yok iken, sadece Flexi kredi kartlarına özel kampanyaya kayıt olunma zorunluluğu bulunur. Banka sistemine kayıtlı cep telefonlarınızın mesaj bölümüne EVET yazıp, bir boşluk bırakıp TEKZEN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız Flexi kredi kartı numarasının son 6 hanesini ekleyerek 3340’a göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Tekzen mağazalarında, kampanya tarihleri arasında 100 TL veya daha üzeri bir alışveriş yaptığınızda ödemeyi Garanti Bonus özellikli POS cihazı aracılığı ile ve Bonus kredi kartınız ile yapmanız gerekir. Kasada ki görevli cihazdan 3 taksit seçeneğini seçmiş olduğunda bankanın yüklemiş olduğu +6 taksit teklifi çıkacaktır. Kabul etmeniz durumunda yaptığınız alışveriş toplamda 9 taksit olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ağustos tarihinde başlayan bu taksit kampanyası 31 ekim 2015 tarihinde kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında istediği kadar bu kampanyadan yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.