Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Saat&Saat’de Yüzde 20 İndirim Kampanyası

Kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerde, yapılan yasal düzenlemeler nedeni ile taksit sayısına kısıtlamalar getirildi. Bazı sektörlerde hiç taksit yapılmaz iken, kredi kartına yapılacak en fazla taksit sayısı da 9 olarak belirlendi. Bu nedenle kredi kartları daha çok indirim ve puan kazanımı üzerine kampanya düzenliyor. Bu kampanya da onlardan bir tanesi.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınız ile Saat&Saat mağazalarından alışveriş yapmış olduğunuzda toplam fiyat üzerinden yüzde 20 indirim kazanabilirsiniz. Üstelik kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Saat&Saat kampanyaları Bonus ailesi tüm kredi kartlarında geçerlidir. Sadece Deniz Bonus Business kredi kartı bu kampanya kapsamının dışında tutulmuştur. Geriye kalan tüm Bonus ailesi kredi kartları kampanya kapsamındadır. Ayrıca toptan yapılan alışverişler, puan ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da kısa mesaj göndermenize gerek yoktur. Bonus kredi kartınız ile herhangi bir Saat&Saat mağazasından alışveriş yaptığınızda, ödemeyi Bonus özellikli Pos cihazı ile gerçekleştiriyorsanız, mağaza görevlisi otomatik olarak indirimi de yapacaktır. Kampanya internet sitesin üzerinden yapılan harcamalarda da geçerlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi de gerçekleştirmelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalarda bu kampanya koşulları geçerli olmayacağı için herhangi bir indirim de yapılmayacaktır.

Kampanya İle İlgili Tüm Detaylara Nasıl Ulaşırım?

Kampanya hakkında bilmeniz gereken detayların tümü www.bonus.com.tr adresinde yer alıyor. Bu detayları öğrenmek için internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfayı inceleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.