Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Ramazan Kampanyası: 50 TL Bonus

Ramazan ayı başlamış iken, ramazan kampanyaları da son hızı ile devam ediyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile ramazana özel, harcamalardan 50 TL bonus kazanabilirsiniz. Harcadıkça kazanın ve kazandıkça daha fazla harcayın diye, Bonus kredi kartını kullanın.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında ve kampanyaya kayıt yaptıktan sonra farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 100 TL harcamaya 10 TL bonus kazanıyorsunuz. Bu kampanyadan toplamda 5 defa yararlanarak 50 TL bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Flexi, Easy ve Paracard kartlarının tamamı bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırılması şarttır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Kampanyaya katılmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndermek gerekir. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, 3340’a göndermeniz gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra harcamaları yaparak Bonusları kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamanlarda Geçerli Olacaktır?

12 Haziran’da başlayan ramazan ayı kampanyası 19 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz bonusları da 22 ile 29 Temmuz 2015 tarihleri arasında kullanabileceksiniz. Aynı gün içerisinde birden fazla 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda, sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilir.

Kampanya Tüm Kategorilerde Geçerli Midir?

Kampanya sadece akaryakıt, market ve restoran alışverişlerinde geçerli olacaktır. Ayrıca alışverişin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için Bonus üyesi iş yerlerinden alışveriş yapılıp, ödemenin Bonus özellikli POS cihazından yapılması gerekir.

Kampanya Hangi Harcamalarda Geçerlidir?

Kampanya için alışverişin taksitli ya da peşin olması önemli değildir. Fakat alışverişin bonus ile yapılması kampanya açısından değerlendirilmeye alınmamasına neden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.