Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Pırlantada Yüzde 15, Altında Yüzde 10 İndirim

Yapılan yasal düzenlemeler ile kredi kartından yapılan harcamalar belirli taksitler ile sınırlandırıldı. Kuyum harcamalarında kredi kartına yapılabilecek en fazla taksit sayısı 4 olarak belirlendi. Bonus kampanyaları da taksit sayısı yerine indirim imkanı sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Altınbaş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartı ile herhangi bir Altınbaş mağazalarından alacağınız pırlantalı ürünlerde %15, altın ürünlerde ise %10 indirim imkanı sunulmaktadır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Bonus ailesi kredi kartlarında geçerli olacaktır. Sanal kredi kartları da dahil olmak üzere tüm ek ve asıl kartlar kampanyadan yararlanacaktır. Business kredi kartları da bu kampanyadan aynı koşullar ile yararlanabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. Kampanya kapsamında sunulan indirim manüel olarak yapılacaktır. Garanti POS cihazlarından yapacağınız ödemelerde kasada ki görevli indirimi toptan fiyat üzerinden düşecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

2 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Kampanya pırlanalı ve altın ürünlerinde geçerli olacaktır. Fakat 1 karat ve üzerinde ki pırlantalı ürünlerde, gram altınlarda, tel bilezik ve sarrafiye ürünlerde geçerli değildir. Diğer ürünlerin tamamında kampanya geçerli olacaktır.

Kampanya Hangi Mağazalarda Geçerlidir?

Kampanya Bonus üyesi olan tüm Altınbaş mağazalarında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için ödemenin Garanti Pos cihazlarından yapılması gerekmektedir. Garanti Pos dışında yapılan harcamalarda kampanya kapsamında ki indirimler geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.