Bonus Kart'tan Petrol Ofisi'ne Özel 25 TL Bonus Hediye | Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Petrol Ofisi’ne Özel 25 TL Bonus Hediye

Bonus Kart’tan Petrol Ofisi’ne Özel 25 TL Bonus Hediye

Bonus kartın, anlaşmalı Petrol Ofis’leri ile birlikte yürüttüğü kampanyalar bir kere daha başladı. Şimdi Bonus kampanyaları ile Petrol ofisinden yapacağınız alışverişlerde 25 TL ya da 45 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Petrol Ofisi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 4 defa farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik akaryakıt harcaması yapmış olduğunuzda 25 TL ya da 45 Kazanabilirsiniz. Kampanyaya SMS ile kayıt yaptıysanız 25 TL, BonusFlaş uygulaması ile yaptıysanız 45 TL Bonus kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Bonus, Bonus Genç, Flexi, Bonus Flexi, Paracard, Money Bonus, Easy, Bonus Business, TEB Bonus, İNG Bonus, Deniz Bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, Türkiye Finans Happy Card, TekstilBank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus ve Fibabanka Bonus kredi kartları yararlanabilir. Bu kartların dışında kalan kredi kartları kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından Bonus özellikli POS cihazları aracılığı ile farklı günlerde ve tek seferde 4 kere 100 TL veya daha üzeri bir harcama yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya 2 farklı şekilde kayıt olabilirsiniz. Bonus’un yeni çıkan BonusFlaş uygulamasında, kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne POAS yazıp 3340’a göndererek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da harcamaları tamamlamalılardır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ