Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Opet İstasyonlarında Geçerli 25 TL Bonus

Kredi kartlarının yapmış olduğu akaryakıt kampanyalarına bir yenisi de Bonus kampanyaları ile geldi. Şimdi Opet istasyonlarından Bonus kredi kartınız ile yakıt almanız durumunda, yine Opet’te geçerli 25 TL Bonus kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Opet kampanyaları ile Bonus üyesi Opet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 75 TL veya daha üzeri bir miktarda yakıt alırsanız, yine sadece Opet ve Sunpet istasyonlarında geçerli olacak 25 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu akaryakıt kampanyasından bireysel kredi kartına sahip olan bütün Bonus kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Kredi kartının hangi bankaya ait olduğu önemli, Bonus kredi kartı olması kampanya açısında yeterli bir kriterdir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmalıdır.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne OPET yazıp, 3340’a göndermeniz kayıt için yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra harcama yapabilirsiniz. Onay mesajından önce  yapılan alışverişlerin tümü geçersiz sayılacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Temmuz tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihler arasında kayıt yaptırdıktan sonra farklı günlerde ve tek seferde 4 kere 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL Bonus kazanırsınız.

Kazandığım Bonusları Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya tarihleri arasında ki gereklilikleri yerine getirmeniz durumuna kazandığınız 25 TL Bonus 10 Eylül 2015 tarihinde harcama yaptığınız kredi kartının hesabına yansıyacaktır. Kazandığınız 25 TL Bonus 20 Eylül 2015 tarihine kadar kullanılmalıdır. Kullanılmayan Bonuslar otomatik olarak silinecektir. Ayrıca her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.