Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Okul Harcamalarınıza Özel 50 TL Bonus

Okul sezonunun açılmak üzere olmasından dolayı tüm kredi kartları okul harcamaları ile ilgili harcama kampanyaları düzenleyerek bunu daha cazip hale getirmeye çalışıyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile yapmış olduğunuz okul harcamalarından 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen sektörlerde Bonus kartınız ile yapacağınız her 100 TL için 10 TL Bonus kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan toplamda 5 defa yararlanarak 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Kampanyadan tüm Bonus ve Bonus ailesi kartlar yararlanabilir. Yani Garanti Bonus, Money Bonus, Easy, Flexi, Bonus Business ve Paracard ile yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ayrıca internetten yapılan veya sanal kart ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra Bonus üyesi işyerlerinden eğitim, kırtasiye, giyim ve market sektöründe olanlardan yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL Bonus kazanırsınız. Kampanyadan 50 TL Bonus’a kadar yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, 3340’a göndermeniz kampanyaya katılmak açısından yeterli olacaktır. Size gelen onay mesajından sonra bu kampanya kapsamında ki alışverişleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

21 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 27 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da en az bir defa 100 TL ve üzeri harcamayı, kampanya kurallarına uygun olarak harcamalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.