Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Koton’a Özel 6 Taksit Fırsatı

Birçok alışveriş türünde avantaj sunan Bonus kredi kartı en fazla giyim kampanyaları başlatarak müşterilerine anlaşmalı mağazalarda birçok fırsat sunuyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile Koton’dan yapacağınız alışverişlerde de taksit avantajı elde edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Koton kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartını kullanarak alışveriş yapan müşteriler toplamda 6 aya kadar taksit fırsatından yararlanabiliyor. Hiçbir vade farkı alınmayan bu kampanyadan yararlanmak tamamen ücretsiz. Üstelik hiçbir alışveriş tutarı limiti de yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm Bonus ailesi kredi kartları için geçerlidir. Tüm Bankalara ait Bonus kartları ve bu aileye sahip olan kartlar kampanyadan faydalanabilir. Kampanya hem bireysel hem de ticari kredi kartlarında geçerli olacaktır. Sadece Bonus ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu gibi şeyler kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Bonus üyesi Koton mağazalarından yapacağınız alışverişi Bonus özellikli Pos cihazından Bonus kart ile ödediğinizde kampanya geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Nasıl İşleyecek?

Herhangi bir Koton mağazasından alışveriş yapmış olduğunuzda Bonus özellikli Pos cihazlarından ödeme yaparken, otomatik olarak taksiti 6’ya tamamlayan bir teklif gelecek. Kabul etmeniz durumunda kampanyadan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz kampanyadan daha az taksit sayısı ile de yararlanabilirsiniz. 0’dan 6’ya kadar taksit seçeneğiniz bulunur. Hiçbir taksit sayısında da vade farkı alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.