Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Kış Lastiklerine +6 Taksit

Artık kış geldi, bu yüzden kış hazırlıkları da yapılmaya başladı. Araçlarınızı kışa hazırlamak da güvenliğiniz açısından ve aracın ömrü açısından çok önemlidir. Bu yüzden kış lastikleri almak oldukça önemlidir. Bu konu ile ilgili kampanyalarla kolay alımlar yapabilirsiniz. Bu kampanyalardan biri Bonus Kart’tan geldi. Bonus kart ile yıl sonuna kadar alacağınız kış lastiklerine +6 taksit imkanından yararlanabileceksiniz.

Kampanya kapsamında olan lastik markaları Hankook, Bridgestone, Lassa, Continental, Goodyear, Pirelli ve Michelin. Bu markalardan alacağınız kış lastiklerin tümünde kampanya geçerli olacaktır. Yapılacak kampanyalarda uygulanabilecek maksimum taksit sayısı 9 olacak. Yani 3 taksitli lastiklerde +6, lastiklerde 4 taksit var ise +5 olarak uygulanacaktır. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız alışverişi yapmadan önce kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt için telefonlarınızın mesaj bölümünde EVET LASTİK yazıp, bir boşluk bırakıp kedi kartınızın son 6 hanesini yazmanız ve mesajı 3340’a göndermeniz gerekecektir. Size gelen onay mesajından sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bonus Kart Kış Lastikleri

Bonus Kış Lastiklerine +6 Taksit kampanyasının detayları:

  • Kampanya 17 Kasım 2014 -31 Aralık 2014tarihleri arasında Bonus üyesi Bridgestone&Lassa, Goodyear, Michelin, Pirelli, Continental ve Hankook bayi/satış noktalarında geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde, POS üzerinde 2 ve 3 taksitler +6, 4 taksit +5, 5 taksit +4,6 taksit +3, 7 taksit +2, 8 taksit +1 ve 9 taksit +0 taksit alacaktır. Uygulanacak en fazla taksit sayısı 9 dur.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), Ticari Kartlar, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus,TEB Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
  • Fibabanka Bonus , Bonus Genç, Bonus Flexi vadeli taksit işlemleri, bonus kullanımları ve tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için ” EVET LASTİK ” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a göndermeleri gerekmektedir.
  • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
  • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
  • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.