Bonus Kart'tan Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerine 3 Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerine 3 Taksit Kampanyası

Bonus Kart’tan Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerine 3 Taksit Kampanyası

Kredi kartları sadece yapacağınız alışverişlerde size avantaj sağlayacak fırsatlar sunmuyor, aynı zamanda diğer sosyal ödemelerde de avantaj sağlıyor. Şimdi Bonus kampanyaları da size ödeyeceğiniz vergileri taksitlendirme imkanı sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartına sahip müşteriler emlak ve çevre temizlik vergilerini 3 taksit ile ödeyebilirler. Belediye ve kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri ödemelerin hepsinde kampanya geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya bireysel olan tüm Bonus kredi kartlarında geçerlidir. Kurumsal kredi kartları, banka kartları vs. ise bu kampanyadan yararlanamazlar. Üstelik kampanya tüm bankalara ait POS cihazlarından yapılan ödemelerde geçerli olacaktır. Kampanya SMS katılımlıdır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için ödemeyi yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kampanyaya kayıt mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne VERGİ yazıp 3340’a SMS olarak göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra ödeme yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da en az 100 TL’lik vergi ödemesini gerçekleştirmelidir. Kampanya tarihleri dışında yağılan işlemler bu kampanya şartlarının dışında değerlendirilecektir.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ödeme yapmadan önce SMS ile kayıt olmanız şarttır. Kayıt olmadan yapılan ödemeler taksitlendirilemez. Ayrıca kampanya sadece 100 TL ve üzeri olan ödemelerde geçerli olacaktır. Kampanya sadece emlak ve çevre temizlik vergilerinde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında en fazla 3 taksit yapılabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ