Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan Eğitim Harcamalarına +3 Taksit

Eğitim-Öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala kredi kartları da kampanyalara başladı. Şimdi Bonus kampanyaları ile eğitim sektöründe ki harcamalarınıza +3 taksit daha alabilir, böylece okul ihtiyaçlarının tamamını daha cazip koşullarda karşılayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile Eğitim sektörü için yapmış olduğunuz harcamalara +3 taksit verilecektir. Kampanya kapsamında sunulan taksit sayısı yasak mevzuat gereği en fazla 9 olacaktır. Yani 6 taksitli harcamaya +3 taksit, 8 taksitli harcamaya +1 taksit şeklinde eklenerek en fazla 9 taksit verilebilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan birkaç banka hariç olmak üzere tüm bireysel Bonus kredi kartları geçerli olacaktır. Sadece TEB Bonus Business, Bonus Genç, Fibabanka, Bonus Flexi kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca ödül ile yapılan alışverişler ve Vadeli taksit işlemleri de kampanya kapsamının dışında tutulmuştur.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ağustos ayı için geçerli olacaktır. Bu nedenle 1 Ağustos 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu kampanya tarihleri arasında Bonus üyesi iş yerlerinden eğitim harcaması yaparak kampanyaya katılabilirler.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce kampanyaya katılmanız gerekmektedir. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunun mesaj bölümüne EVET EGITIM yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kartın son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra harcama yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Harcamalarda Geçerlidir?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için banka sisteminde Eğitim sektöründe kayıtlı olan Bonus üyesi iş yerlerinden harcama yapmak gerekir. Ayrıca harcamanın 500 TL veya daha üzerinde olması kampanya açısında gereklidir. Bu şartları sağladığınızda Bonus kredi kartınız ile ödemeyi yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.