Bonus Kart'tan BP İstasyonlarından Yapılan Harcamalara 20 TL Bonus | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bonus Kart’tan BP İstasyonlarından Yapılan Harcamalara 20 TL Bonus

Kredi kartı kampanyalarının genelde odaklandığı noktalar market ve akaryakıt sektörüdür. Çünkü insanların en fazla harcama yaptığı ve iki sektör genel olarak bu ikisidir. Şimdi Bonus kampanyaları yine akaryakıt harcamalarınıza Bonus kazandırıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BP kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde 3 defa en az 100 TL’lik bir akaryakıt harcaması yaptığınızda, kampanya kapsamında 20 TL Bonus kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Bonus kredi kartı ile Bonus özellikli Pos cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için BP üyesi olmanıza gerek yoktur. Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonusnet Banka Kartları, Paracard ya da Bonus Business kartlarından birine sahip olmanız ve ödemeyi bu kartlardan yapmanız yeterlidir. Bu kartlarında dışında kalan kredi kartları ve banka kartları kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra anlaşmalı BP istasyonlarından Bonus kredi kartınız ile kampanya tarihleri arasında 3 defa farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik akaryakıt harcaması yapmanız yeterlidir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmanız için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kampanyaya katılım talebi mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne BPBONUS yazıp 3340’a göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

16 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 15 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişi yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hyuiuyty dedi ki:

    oldukça doğal n Kesinlikle