Kampanya Bulucu

Bonus Kart’la Emlak ve Çevre Vergileri 3 Taksit

Eğer kamu ve belediye hizmetlerinde etkinlik gösteren işletmelere yapılan ödemeleriniz 100 TL veya daha üzerinde ise ve bu ödemeleriniz peşin olmak zorunda ise, artık değil. Çünkü Bonus Kart’ınızla bu ödemelerinizi 3 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Öncelikle bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle belediye ve ya kamu hizmeti yapan ve bu alanda faaliyet gösteren işletmelerde geçerli olacaktır. Bir diğer kriter ise ödemelerinizin 100 TL ve üzerinde olmasıdır. Bu kriterleri sağlayan tüm Bonus Kart kullanıcıları kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için ise önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekecektir. Kampanyaya kayıt SMS yolu ile yapılacaktır. Telefonlarınızın mesaj bölümüne büyük harflerle VERGI yazarak 3340’a gönderebilirsiniz. Daha sonra ödemenizi yapmış olduğunuz zaman bu ödeme ekstrenize 3 taksit olarak yansıyacaktır. Kampanyaya katılım için son tarih 1 Aralık 2014. Eğer kampanyaya kayıt yaptırmadan ödeme yaparsanız, kampanyadan yararlanabilme imkanınız kalmayacak.

Bonus Kart 3 Taksit

Bonus Kart Vergi Ödemeleri 3 Taksit Kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanya 01 Aralık 2014 tarihine kadar Belediye – Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım SMS’i göndermeleri gerekmektedir.
 • 01 Aralık 2014 tarihine kadar ” VERGI ” yazarak 3340’a SMS gönderen müşterilerin emlak ve çevre temizlik vergileri ücretsiz olarak 3 taksitte ekstrelerine yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya belediyelerde bulunan tüm banka POS’larında yapılan işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus’lar, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles MasterCard dahildir. Bonus Genç ve Bonus Flexi kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal POS ve sanal kart ile yapılan işlemler de dahildir.
 • Emlak vergisi ödemeleri müşterinin oturduğu ilçenin belediyesi tarafından tahsil edilmektedir. Bağlı bulunulan belediyenin internet sayfası varsa, bu internet sayfası üzerinden online olarak da ödeme yapılabilir.
 • Flexi Card’lıların kampanyadan yararlanabilmesi için önce ” EVET VERGI ” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. Flexi’lilerin kampanya katılım ücreti 1,99 TL’dir. Flexi’lilerin kampanya katılım iptalleri için ” IPTAL VERGI ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a göndermeleri gerekmektedir.
 • Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise ya da kısa mesaj ekstre kesim tarihinden sonra gönderilirse taksitlendirme yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, ABank Bonus, TEB Bonus, TEB Business, ABank Business dahildir. Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans, Burgan Bonus, Fibabank Bonus, Tekstilbank Bonus, Denizbank Business, Tekstilbank Business, Şekerbank Business, ING Business, Burgan Bank Business, Fibabank Business, American Express Card kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, TEB Bonus ve Business sahipleri 4616’ya, ABank Business sahipleri 4055’e SMS göndermelidir.Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir  gün sonra gerçekleşecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.