Bonus Kart'a Özel N11.com'dan 50 TL Bonus | Kampanya Bulucu

Bonus Kart’a Özel N11.com’dan 50 TL Bonus

Bonus Kart’a Özel N11.com’dan 50 TL Bonus

N11.com internet sitesi alışverişin uğurlu adresi olarak en fazla alışveriş yapılan online mağazalardan biri oldu. Üstelik kampanyaları ile müşterilerine birçok avantaj sağlıyor. Şimdi N11.com kampanyaları ile Bonus kredi kartınıza özel 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında N11.com internet sitesinden Bonus kredi kartınız ile 500 ile 999,99 TL arası alışverişlerinizde 25 TL n11 Bonus, 1.000 TL veya daha üzeri alışverişlerde de 50 TL n11 Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Money Bonus, Garanti Bonus, Bonus Sanal Kart, Garanti Bonus Business ya da Easy kredi kartınız ile yararlanabilirsiniz. Bu kartların dışında kalan kredi kartları kampanya kapsamında değildir. Bu nedenle yapılan alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınız ile belirtilen tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nereden Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesaj gönderebilirsiniz. Yada Bonus kredi kartına özel Bonus Flaş uygulamasında bulunan kampanyaya “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilirsiniz. Garanti Link müşterisi olanlar Garanti Link Facebook uygulamasını kullanarak da kampanyaya kayıt olabilirler.

SMS Yolu ile Nasıl Kayıt olacağım?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne N11 Yazıp 3340’a göndermeniz kampanyaya katılım için yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli tutarda ki alışverişi yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ