Kampanya Bulucu

Bonus Kart’a Özel Boyner’de 9 Aya Kadar Taksit

Kredi kartı harcamaları ile ilgili yapılan yasal düzenlemeler, taksitli alışverişi belirli oranlarda sınırlandırdı. Şimdi bir kredi kartı ile yapacağınız harcama en fazla 9 taksit olabilir. Kampanyalar da doğal olarak buna göre şekilleniyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile Boyner’den yapacağınız alışverişlerde 9 aya kadar taksit yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Boyner kampanyaları ile yurt genelinde ki tüm Boyner mağazalarından yapacağınız taksitli alışverişlere ek olarak +4 taksit daha verilecektir ve bu kampanya ile toplamda 9 taksite kadar yararlanabilme şansınız olacak. Bu sayede hem ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz, hem de ödeme konusunda zorlanmayacaksınız.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya birkaç kredi kartı türü hariç olmak üzere tüm Bonus ailesi kredi kartlarında geçerli olacaktır. Kampanyanın geçerli olmayacağı kredi kartları; Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarıdır. Gerie kalan Bonus ailesi kredi kartlarının tamamı kampanya katılımına açıktır.

Bu kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey kampanya tarihleri arasında Boyner mağazalarından herhangi bir taksitli alışveriş yapmanız. Bunun dışında yapmanız gereken başka bir şey bulunmamaktadır. Sadece Flexi kredi kartları alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Flexi kredi kartlarının kampanyadan yararlanmak için yapması gereken kayıt, banka sistemine kayıtlı cep telefonu ile mesaj göndererek yapılabilir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET BOYNER yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız Flexi kredi kartı numarasının son 6 hanesini de girip 3340’a göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra yapacağınız alışverişlerde 9 taksite kadar avantaj Elde Edebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya tüm yıl boyunca devam edecektir. Yani 1 ağustos tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihlerde yamış olduğu tüm Boyner harcamalarında kampanyaya katılmış olacaklar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.