Kampanya Bulucu

Bonus Kart ile Burger King’ten Ne Yersen Yüzde 50’si Kadar Bonus Hediye

Avantajlı alışverişi sunan Bonus kampanyaları, restoran konusunda da oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Bu kampanya da aldığınız yiyeceğin yüzde 50’si kadar Bonus kazanıyorsunuz. Önemli olan tek şey harcamayı Bonus Genç kredi kartı ile yapmanız.

Kampanya Burger King, Popeyes, Sbarro ve Arby’s restoranların tümünde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonuslar da sadece bu restoranlarda geçerli olacak. Başka sektör ya da mağazalarda yapılan alışverişlerde kazanılan bu bonuslar kullanılamayacak. Kampanya paket servislerde ve Havalimanında bulunan restoranlarda geçerli olmayacak. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekecektir. Kampanyaya kayıt için, telefonlarınızın mesaj bölümüne EVET YEMEK yazarak, bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp, 3340’a göndermeniz gerekiyor. Bu Restoran kampanyaları kapsamında kazanabileceğiniz toplam Bonus tutarı en fazla 200 TL olabilir.

Bonus Burger King

Bonus Kart Burger King Kampanyalarının detayları şu şekildedir:

• Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s restoranlarında Bonus Genç kredi kartı ile yapılacak harcamalara, yapılan harcamanın %50’si kadar bonus hediye edilecektir.
• Kampanya havalimanı restoranlarında geçerli değildir.
• Kampanyadan kazanılan bonuslar sadece Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s restoranlarında kullanılabilecektir.
• Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için ilk harcamalarından önce “EVET YEMEK” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanya kayıt iptalleri “IPTAL YEMEK” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanelerinin 3340’a SMS gönderilerek yapılabilir.
• Kampanya süresince kart bazında en fazla 200 TL bonus kazanılabilir.
• Kampanyaya sadece Bonus Genç kredi kartları dahildir, diğer Garanti kredi kartları dahil değildir. Kampanyaya bonus kullanımları, iade, iptal edilen işlemler dahil değildir.
• Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
• Paket servis siparişleri kampanyaya dahil değildir.
• Kampanya süresince Garanti Bankası POS’larında oluşabilecek aksaklıktan TAB Gıda sorumlu tutulamaz. TAB Gıda önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir. TM&2014 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ambleminin tek hak sahibidir. ©2014 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir. TM & © 2014 AFC Enterprises, Inc. Tüm hakları saklıdır. AFC Enterprises, Inc. Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. TM & © 2014 Arby’s Restaurant Group Inc. Tüm hakları saklıdır. Arby’s Restaurant Group Inc. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.Kampanya dahilindeki işlemler Garanti POS’undan geçmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.