Bonus ile Radisson Blu Hotel, Kayseri'de % 15 İndirim ve 6 Taksit! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bonus ile Radisson Blu Hotel, Kayseri’de % 15 İndirim ve 6 Taksit!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bonus ile Radisson Blu Hotel, Kayseri’de % 15 İndirim ve 6 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan Bonus kartlarını kullanarak Kayseri’de yer alan Radisson Blue Hotel’de yapacağınız kayak paketi alışverişlerinizde taksitli ya da tek çekim ödemelerinizde satış danışmanı tarafından manuel bir şekilde gerçekleştirilecek olan yüzde 15 oranındaki indirimden yararlanma fırsatını elde edersiniz! Bununla birlikte bu alışverişinizde POS üzerinden üç taksit ve beraberinde banka tarafından verilecek olan üç taksit ile toplamda 6 taksit ile ödeme yapma şansını yakalarsınız!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Bonus ile Radisson Blu Hotel, Kayseri’de % 15 İndirim ve 6 Taksit!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 5 Ocak ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilmiş olan Bonus kartları ile birlikte Kayseri’de yer alan Radisson Blue Hotel’den alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Kayseri’de yer alan Radisson Blu Hotel’den kampanya kapsamında kullanılabilecek olan Bonus kartları ile taksitli ya da tek çekimli ödeme yapmaktır.

Fakat eğer Flexi kart sahibiyseniz kampanya kapsamında kullanacağınız Flexi kartının banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “EVET TURIZM” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kısa mesaj gönderiminin ardından yapacağınız işlemler hesaba katılır.

Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz kısa mesaj için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Vodafone GSM operatörünü kullanan kişiler 0,415 TL, Turkcell GSM operatörünü kullanan kişiler 0,60 TL ve Turkcell GSM operatörünü kullanan kişiler 0,65 TL ücret ödeyecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyaya Money Bonus, Bonus Business Card, Bonus, PTT Bonus, Miles & Smiles Business, American Express Business, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, Deniz Bonus, Fibabanka Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, ICBC Turkey Bonus, Burgan Bonus, American Express, Şeker Bonus ve Türkiye Ekonomi Bankası Bonus kartları dahil edilmiştir.

Kayak Paketi İle İlgili Bilgiler

Bu kampanya kapsamında yararlanabileceğiniz kayak paketi için bir gece tek kişilik odalar 259 TL iken çift kişilik odalar 359 TL’dir.

Kahvaltı, oda ve katma değer vergisi bu fiyatlara dahil edilmiştir. Yüzde 15 oranındaki indirim bu fiyat üzerinden yapılacaktır.

Erciyes kayak merkezine gidiş ve dönüş ücretsiz bir şekilde yapılacak olup, günlük sınırsız olarak ski pass imkanına sahip olursunuz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya Kayseri’de yer alan Radisson Blue Hotel’deki kayak paketi için geçerlidir.

Kampanya kapsamında indirimden yararlanmak isteyen kişilerin taksitli ya da tek ödemeli olarak işlem yapması gerekirken, 6 taksit kampanyası sadece taksit ile yapılan işlemlerde geçerli olur. Bununla birlikte ekspres limit ve tek ödeme işlemlerinde geçerli olmayacaktır.

Bu kampanya ile birlikte alışveriş yaparak indirim ya da taksitten yararlanan müşterilerin sliplerine “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde bir mesaj iletilir. Bu mesajı almayan müşterilerin alışveriş yapmış olduğu üye iş yerinin kampanya kapsamına dahil edilmediği anlamına geleceği için bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kampanya kapsamına mail order ve sanal POS işlemleri dahil edilmiştir.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartları bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında sunulan fırsatları kullanabilmek için işlemlerinizin Garanti Bankası POS cihazından geçmesi gerekmektedir.

Garanti Bankası ve Raddison Blue Hotel bu kampanya ile ilgili olan koşullarla ilgili olarak istedikleri şartlarda değişiklik yapma ya da bu kampanyayı fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.