Kampanya Bulucu

Bonus ile Mudo Collection’da Yüzde 10 İndirim ve 9 Taksit Fırsatı

Kredi kartı kullanarak alışveriş yapmanın avantajı sadece taksit ya da puan kazandırma yönünde değil. Şimdi kredi kartı kullanarak birçok avantajı da yakalayabilirsiniz. Bonus kampanyaları ile şimdi Mudo Collection mağazalarından alışveriş yaptığınızda hem%10 indirim, hem de 9 taksit kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Mudo Collection kampanyaları ile mağazalardan yapacağınız alışverişleri eğer Bonus kredi kartınız ile öderseniz hem almış olduğuz ürünlerin toplamı üzerinden %10 indirim kazanır, hem de aldıklarınızı 9 taksite kadar böldürebilirsiniz. Üstelik indirim yeni sezon hazır giyim ürünlerde geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan birkaç Bonus kredi kartı türü hariç olmak üzere tüm Bonus ailesi kredi kartlarında geçerlidir. Kampanyanın geçerli olmadığı kartlar, ING Bonus Business, Bonus Flexi, Denizbank Bonus Business ve Bonus Genç kredi kartlarıdır. Geriye kalan tüm Bonus kredi kartlarında kampanya geçerlidir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya Mudo Collection mağazalarında 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 4 taksitli olarak yapmanız durumunda POS cihazından +5 taksit seçeneği sunulacaktır. Eğer kabul ederseniz toplamda 9 taksitten yararlanırsınız. İndirim ise kasada manüel olarak yapılacaktır. Kampanyadan yararlanmak istediğinizi söylediğinizde yeni sezon hazır giyim ürünlerini %10 indirimli olarak alabileceksiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Yüzde 10 indirim kampanyası 21 Ağustos tarihinden başlayarak 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. +5 taksit kampanyası ise, diğerinden bağımsız olarak 15 Mayıs ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Eğer isterseniz iki kampanyayı birleştirebilirsiniz.

Kampanyada Dikkat Edilmesi Gereken Nokta Var Mıdır?

Evet, kampanya sadece Bonus özellikli POS cihazlarından yapılan ödemelerde geçerli olacaktır. Diğer banka POS cihazlarından yapılan ödemelerde kampanya geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.