Bonus ile Migros Toptan'da 60 TL'ye Varan Bonus Fırsatı! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bonus ile Migros Toptan’da 60 TL’ye Varan Bonus Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bonus ile Migros Toptan’da 60 TL’ye Varan Bonus Fırsatı!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin kampanyaya katılım göstermelerinin ardından kampanya tarihleri içinde ve kampanya koşullarında belirtilmiş olan kartları kullanarak Migros Toptan Marketler’den tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL ve 60 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını yakalıyor! Bu kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılan kişiler 50 TL, Bonus Flaş üzerinden katılanlar 60 TL değerinde Bonus kazanacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Bonus ile Migros Toptan’da 60 TL’ye Varan Bonus Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 6 Şubat ve 5 Mart 2017 tarihleri içinde kampanyaya katılım gösterdikten sonra Bonus kartlarından birini kullanarak alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için Garanti Bonus kartına sahip olan kişilerin harcama yapmadan önce “MIGROSTOPTAN” yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bununla birlikte Bonus Flaş uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasında yer alan “Hemen Katıl” butonuna basarak da bu kampanyaya katılmanız mümkündür.

Bu bir yana Türkiye Ekonomi Bankası Bonus kartına sahip olan kişiler harcama yapmadan önce “MIGROSTOPTAN” yazıp 4616 numarasına, Şeker Bonus kartı sahipleri 7353 numarasına, ING Bonus kartı sahipleri 2205 numarasına, ABank Bonus kartı sahipleri 4055 numarasına ve ICBC Turkey Bonus kartı sahipleri 05327524404 numarasına kısa mesaj göndermelidir.

Bununla birlikte Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi kartı sahipleri bu kampanyaya katılabilmek için “EVET MIGROSTOPTAN” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanyaya katıalcakları karta ait olan numaranın son 6 hanesini yazarak 3340 numarasına kısa mesaj göndermelidir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL’dir.

Kısa mesaj yolunu kullanarak kampanyaya katılan kişilerin katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL ve Vodafone için 0,415 TL ücret ödemeleri gerekmektedir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Geçerlidir?

Bu kampanyaya katılmak için kullanabileceğiniz kartlar aşağıda sıralanmıştır.

Abank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fiba Banka Bonus Business, Fiba Banka Bonus, ICBC Turkey Bonus, Abank Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi ve Garanti Bonus kredi kartlarını kullanarak bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyadan kazanmış olduğunuz Bonusları 15 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan tüm Bonuslar kartınızdan geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde silinecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya müşteri bazında bir kampanya olduğu için her bir müşteri bu kampanyadan sadece tek bir kez faydalanabilecektir. Bu nedenle bu kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan kişiler en fazla 50 TL ve Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılan kişiler en fazla 60 TL kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya taksitli ya da peşin olarak yapılan harcamalar da dahil edilmiştir. Bununla birlikte ödül kullanımları ya da sanal pos işlemleri bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya kapsamında sigara, alkollü içki, operatörlere TL yükleme, çuval, küp ya da toz şeker satışları ve yeniden satma amacı ile satın alınan ürünler dahil edilmemiştir.

İadesi ve iptali gerçekleşen ödemeler dikkate alınır.

Bonus Flaş uygulamasını kullanarak kampanyaya katılan kişiler kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmalıdır.

Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılan kişiler bağlı oldukları bankanın sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj göndermelidir.

İlk olarak kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılan kişiler bu katılımlarını iptal edip daha sonra Bonus Flaş uygulaması ile kampanyaya katılamaz.

Bu kampanyaya katılabilmek için yapacağınız işlemlerin mutlaka Garanti Bankası POS’larından geçmesi gerekmektedir.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili olarak değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber vermeden durdurma hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.