Kampanya Bulucu

Bonus ile Lidyana.com’da 40 TL İndirim!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Bonus ile Lidyana.com’da 40 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Lidyana resmi internet sitesi olan Lidyana.com sitesi üzerinden Bendis ve Bondina markalarına ait ürünler ve parfüm, saat, güneş gözlüğü, teknoloji ve kozmetik ürünleri hariç olmak üzere Garanti POS cihazı kullanılarak tek seferde yapılacak olan 200 TL ve üzeri alışverişlerde, indirim kodunun kullanılması halinde %15 oranında indirim kazanma fırsatını yakalar ve toplamda 40 TL tutarında indirim kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Ağustos ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Lidyana.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle akıllı telefon ya da tabletleri üzerinde yer alan uygulama marketlerini kullanarak Bonus Flaş mobil uygulamasını cep telefonlarına ya da tabletlerine indirmesi daha sonra kampanya detaylarında yer alan indirim kodunu sepet aşamasına gelindiği zaman kullanarak alışveriş yapması gerekir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken şey kupon kodunun kullanılabilmesi için siteye üye girişinin yapılması gerektiğidir. Kampanya kapsamında 40 TL tutarında indirim kazanmak isteyen kişilerin kampanya koşullarına uyum sağlayan ürünlerden oluşturmuş olduğu alışveriş sepetinin satış fiyatı toplamının vade farkı ve kargo ücreti hariç olmak üzere 200 TL ve üzerinde olması halinde geçerli olur.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Garanti Bankası kartları ile yapılacak olan tüm alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya Kapsamında Kazandığım İndirim Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin sepet aşamasına gelindiği zaman kullanılacak olan kupon kodu ile birlikte indirim anında yansır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında belirlenmiş olan koşullara göre satın alınacak olan ürünlerin satış fiyatı toplamının vade farkı ile kargo ücreti hariç olmak üzere 200 TL ve üzerinde olması halinde 40 TL değerinde indirim kazanmanız mümkün olup, kampanyadan her bir müşteri en fazla bir defa faydalanabileceği için her bir müşterinin kampanya kapsamında kazanabileceği en yüksek indirim tutarı da 40 TL olarak belirlenmiştir. Bunun sebebi ise kampanyanın kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olmasıdır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kozmetik, parfüm, güneş gözlüğü, saat, teknoloji ve Biondina ile Bendis markalarına ait olan ürünlerden yapılacak olan alışverişler haricinde satın alınacak olan ürünler kampanyaya dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin gerçekleşmesi halinde verilmiş olan indirim tutarının tamamı geri alınır. Bununla birlikte indirim bedeli iadesi gerçekleşen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılır.

Garanti Bankası ve Lidyana önceden fiili bir şekilde haber verme gereği dahi duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.