Kampanya Bulucu

Bonus ile Gaggenau’da İlave 6 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Bonus ile Gaggenau’da İlave 6 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirlenmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak yetkili Gaggenau satıcılarına gidip ilave taksit kampanyası kapsamında ilgili iş yeri tarafından sunulmuş olan 3 taksitli işlemlere Garanti POS cihazı üzerinden yapılacak olan işlemlerde Garanti Bankası tarafından ilave olarak 6 taksit fırsatından faydalanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Temmuz ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kart sahiplerinin ilave olarak herhangi bir işlem yapmasına gerek olmasa da bu konuda tek istisna Flexi kartı sahipleri için geçerli olacaktır. Flexi kartı sahipleri kampanyadan faydalanmak için kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan Flexi kartının bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp GAGGENAU yazarak bir adet daha boşluk bırakmalı ve karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajın Garanti bankası sistemine ulaşmasının ardından yapılacak olan harcamalar dikkate alınacak olup gönderilecek olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafın dan belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre bir adet kısa mesaj ile ücretlendirilirsiniz. Bununla birlikte geri dönüş kısa mesajları Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, ABank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Deniz Bonus, American Express Business, American Express kredi kartları, Miles and Smiles Business kredi kartı, Miles and Smiles kredi kartı, Garanti Bonus Business, Flexi ve Garanti Bonus kartlarını kullanarak alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Bonus Flexi, Vadeli Taksit, Şekerbank Bonus, Bonus Genç, Şekerbank ticari kartları, Denizbank ticari kredi kartları, Burganbank ticari kartları ve ING Bank ticari kredi kartları kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişler doğrultusunda kullanabileceğiniz en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Artı taksit kampanyası için ilk olarak iş yeri tarafından sunulmuş olan üç taksitli bir işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Daha sonra Garanti Bankası sizlere ilave olarak 6 taksit fırsatından faydalanma şansını sunacaktır.

Kampanya yalnızca Gaggenau yetkili satıcılarına gidilerek yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya ödül puan kullanılarak yapılacak olan işlemler ile tek ödemeli işlemler dahil edilmemiştir.

Ek kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin kampanyaya dahil  edilebilmesi için ödeme işlemlerinin Garanti POS cihazı kullanılarak yapılması gerekir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin ardından müşterilerin kredi kartlarında yer alan slip üzerinde TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ şeklinde bir ileti çıkması gerekir. Kredi kartı sliplerinde bu ileti ile karşılaşmayan kişilerin alışveriş yapmış olduğu üye iş yerinin kampanyaya dahil olup olmadığını kontrol etmesi gerekir. Zira bu mesaj tüm kampanya koşullarının yerine getirilmesi halinde karşınıza çıkar.

Garanti Bankası ve Gaggenau önceden haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da istediği bir bölümünü değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.