Kampanya Bulucu

Bonus ile Bosch Markalı Elektrikli El Aletleri ve Aksesuarlarında 25 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bonus ile Bosch Markalı Elektrikli El Aletleri ve Aksesuarlarında 25 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan Bosch Elektrikli El Aletleri yetkili bayi satıcılarına giderek Bonus Flaş’a özel olan Garanti kredi kartlarından birini kullanarak Garanti POS cihazı üzerinden katma değer vergisi de dahil olmak üzere 250 TL değerinde Bosch markalı elektrikli el aletleri ve aksesuarları alışverişinizde katma değer vergisi de dahil olmak üzer 25 TL değerinde indirimden faydalanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 15 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak isteyen kişilerin ilk olarak Bosch Elektrikli el aletleri ya da aksesuarları ürünlerinden 250 TL ve üzeri alışveriş yapmaları ve daha sonra akıllı telefonda yer alan uygulama marketleri üzerinden indirilecek olan Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanya sayfasına gelerek HEMEN KATIL butonuna tıklanması gerekir. Böylelikle karşınıza gelecek olan indirim kodunu ödeme sırasında Bosch yetkili satıcı personeliyle paylaşmanız gerekiyor. Bu indirim kodunu satıcı ile paylaşmadığınız takdirde 25 TL değerinde indirimi elde etmeniz mümkün olmaz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Garanti Bankası kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

İndirim Kodunu Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kullanabileceğiniz indirim kodunu 31 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanmadığınız takdirde kod kendi kendini pasif hale getirir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olan her bir müşteri en az 250 TL’lik elektrik ev alet ve aksesuarı alışverişi yaptıktan sonra kazanacakları tek kullanımlık ve kendisine özel olan indirim kodundan yalnızca bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde indirim kazanabilecektir. Bununla birlikte kampanya kendisine iletilen kodu kullanmış olan ilk 7.000 kişi ile sınırlı olacaktır. Kampanya kapsamında yalnızca 7.000 tane kampanya kodu dağıtılır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı kişinin kampanya kapsamında birden fazla indirimden yararlandığı tespit edildiği takdirde sipariş iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

İndirim koduna sahip olmak isteyen kişilerin Bonus Flaş mobil uygulamasını Google Play ya da Apple Store’dan indirmesi ve doğru adımları takip etmesi gerekir.

Kampanya Türkiye’de yer alan yetkili Bosch elektrikli el alet ve aksesuarları satan bayilerde geçerli olup bu bayilere Bosch resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

El alet ve aksesuar ürünleri Bosch bayi stokları ile sınırlı olup, ürün stok adetleri de bayiden bayiye göre değişim gösterir.

Ödül puan kullanılarak yapılacak işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde verilen indirim bedeli hesap edilerek iade işlemi gerçekleşecektir.

Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden indirim koduna daha sonradan ulaşmak isteyen kişilerin Bonus Flaş uygulamasında yer alan anında bildirim ayarlarını açması gerekir. Daha sonra ise Bonus Flaş’tan Bana Özel bölümüne geçiş yapmalı ve Bildirimler menüsünü açarak Kampanyalar seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

İndirim kodu kullanılarak yapılacak olan indirimli satış sırasında indirimin müşteriye doğru şekilde ve tutarda yansımasına ait tüm sorumluluk Bosch yetkili bayisine ait olacaktır.

Garanti Bankası ve Bosch bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların bir kısmını ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.