Kampanya Bulucu

Bonus ile Beyaz Eşya Markalarında İlave Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Bonus ile Beyaz Eşya Markalarında İlave Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Profilo, Gaggenau, Bosch, Siemens, Electrolux, Ariston, Telefunken, Finlux, Regal, Vestel, Miele, Samsung ve Uğur Soğutma mağazalarından seçili beyaz eşya ürünlerinden 100 TL ve üzeri 2 ila 10 taksit arasında işlem yapmanız halinde ilave 2 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında beyaz eşya sektörü alışverişinde bulunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan Flexi kartı haricinde tüm kart sahipleri doğrudan faydalanabilecek olsa da Flexi kartına sahip olan kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan ve kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp BEYAZESYA yazdıktan sonra bir tane daha boşluk bıraktıktan sonra karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan kısa mesajın ardından yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Turkcell abonelerinden 0,65 TL, Avea / Turk TElekom abonelerinden 0,60 TL ve Vodafone abonelerinden 0,415 TL ücret alınacaktır. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Garanti Bonus Business, Garanti Bonus, PTT Bonus Card, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, Abank Bonus, Burganbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Denizbank Bonus, American Express Business, American Express, Miles and Smiels Business kredi kartı ve Miles and Smiles kredi kartlarından birini kullanarak alışveriş yapması gerekmektedir. Zira Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında kullanılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 taksit ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Flexi kampanya uygulamaları ile ilgili bilgiler Flexi resmi internet sitesi üzerinden ilan edilmektedir.

Ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Tek ödemeli işlemler ile ödül puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan ödeme işlemlerinin ardından müşteri sliplerinde TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ şeklinde bir mesaj çıkması gerekmektedir. Müşteri sliplerinde böyle bir mesaj görmeyen kişilerin alışveriş yaptıkları iş yerinin Bonus üyesi olmadığı anlamına gelmektedir. Bu nedenle bu durumu kontrol etmenizde fayda vardır.

Kampanya kapsamında yapılacak işlemlerin kampanyaya dahil olabilmesi için ödemelerin Garanti POS cihazı üzerinden yapılması gerekmektedir.

Garanti Bankası ile Profilo, Gaggenau, Bosch, Siemens, Electrolux, Ariston, Telefunken, Finlux, Regal, Vestel, Miele, Samsung ve Uğur Soğutma firmaları önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan istedikleri takdirde kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların belirli bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyanın tamamını sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.