Kampanya Bulucu

Bonus ile Beyaz Eşya Markalarında +2 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Bonus ile Beyaz Eşya Markalarında +2 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanya koşullarında yer alan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak anlaşmalı beyaz eşya markası olan Ariston, Bosch, Regal, Vestel, Profilo, Gaggenau, Siemens, Finlux, Telefunken, Uğur Soğutma, Miele, Samsung ve Electrolux mağazalarından birine giderek yapılacak olan 100 TL ve üzeri 2 ile 10 taksit arasındaki beyaz eşya alışverişinde ilave olarak iki taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kart sahipleri 1 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında anlaşmalı beyaz  eşya markalarını tercih ederek alışveriş yapmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında tek yapması gereken şey belirtilmiş olan şartları yerine getirmek iken bu konudaki tek istisna Flexi kartı sahipleri için geçerli olmaktadır. Flexi kartına sahip olan kişilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için öncelikle kampanya kapsamında harcama yapmadan önce, kampanya kapsamında kullanacakları kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp BEYAZESYA yazıp tekrar bir adet boşluk bırakarak kampanya kapsamında kullanılacak olan Flexi kartına ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekir. Kampanyaya Gönderilecek olan bu katılım mesajının ilgili banka sistemine ulaşmasının ardından yapılacak olan alışverişler geçerli olacaktır. Bununla birlikte atılan her bir katılım mesajı için katma değer vergisi ve iözel iletişim vergisi dahil olmak üzere Vodafone abonelerinden 0,415 TL, Avea abonelerinden 0,60 TL ve Turkcell abonelerinden 0,65 TL değerinde ücret alınacaktır. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Şekerbank Bonus, BurganBank Bonus, American Express, Garanti Bonus, Türkiye Finans Happy Card, American Express Business, Garanti Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, Miles & Smiles kredi kartları, ABank Bonus,ICBC Turkey Bonus, Denizbank Bonus, ING Bank Bonus, PTT Bonus ve Fibabanka Bonus kartlarından birini kullanarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında beyaz eşya sektöründen yapacağınız alışverişler ile faydalanabileceğiniz en yüksek taksit sayısı 12 taksit ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişleri tek ödemeli işlemler ya da ödül puanı kullanılarak yapılacak olan işlemler ile yapmanız halinde taksit fırsatından yararlanmanız mümkün olmaz.

Ek kart kullanarak yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında harcama yapmış olan kişilerin kart sliplerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ” şeklide bir mesaj yazısı çıkar. Kartlarında yer alan sliplerde böyle bir mesaj çıkmamış olan kişilerin alışveriş yapmış olduğu üye iş yerini ya da alışveriş yaparken gözden kaçırmış olabileceği koşulları gözden geçirmesi gerekir. Zira bu mesaj yalnızca kampanyaya başarılı bir şekilde katılarak beyaz eşya sektöründe yer alan anlaşmalı olan mağazalardan kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak 100 TL ve üzeri 2 ile 10 taksit arası işlem yapan kişilerin sliplerinde çıkacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan ödeme işlemlerinin mutlak surette Garanti Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.

Bonus Flexi, Bonus Genç ve Vadeli Taksit kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler doğrultusunda taksit kampanyasından yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Flexi kartına ilişkin kampanya uygulamaları ve detaylı bilgiler Flexi resmi internet sitesinde yer alır.

Garanti Bankası ile Ariston, Bosch, Regal, Vestel, Profilo, Gaggenau, Siemens, Finlux, Telefunken, Uğur Soğutma, Miele, Samsung ve Electrolux üye iş yerleri önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.