Kampanya Bulucu

Bonus Genç’e Özel Steam’de 20 TL Bonus Kampanyası

Gençlerin en büyük alışveriş yardımcılarından olan Bonus Genç kredi kartı şimdi Steam kampanyaları ile harcama yaptığınız kadar Bonus kazandırıyor. Bu Bonus kampanyalarında sadece 20 TL’ye kadar geçerli, 20 TL ve üzeri harcamaların tamamı da 20 TL Bonus kazandırıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası sadece Bonus Genç Kart sahipleri için geçerlidir. Bu nedenle diğer Bonus ve uzantısı kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Bu karta sahip olan müşteriler Steam platformlarından alışveriş yaparak kampanyadan kolayca faydalanabilir.

Kampanya için Kayıt Olmak Gerekiyor Mu?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yaptırmaya gerek yok. Steam’dan alışveriş yapmış olduğunuz zaman direk olarak kampanyaya katılır ve 20 TL’ye kadar harcama yaptığınız tutarda Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı olarak başlayan bu kampanyada, kredi kartı sayınızın hiçbir önemi olmadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz.  Doğal olarak da her kişinin bu kampanyadan kazanabileceği en yüksek tutar 20 TL olacaktır.

Kampanya Ne zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece Mayıs ayı içerisinde geçerli olacaktır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Mayıs 2015 tarihine kadar alışverişi yapmış olması gerekir.

Kazandığım Bonus’ları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya bittikten sonra Bonus almaya hak kazanan müşterilerin kredi kartlarına Bonus TL’ler yansıtılacaktır. Bu yansıma işlemi alışverişin yapıldığı kredi kartına Haziran’ın ilk haftasında yansıyacaktır.

Alışverişin İadesi Ya da İptali durumunda Ne Olacak?

Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişin iptal ya da iadesi durumları dikkate alınacaktır. İade ya da iptal olduğunda o alışveriş kampanya açısından geçersiz sayılır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak için tekrar alışveriş yapması gerekecektir. Alışverişin iptal olması ya da iade edilmesi Bonus kazandırmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.