Kampanya Bulucu

Bonus Flaş’a Özel Elektronik Alışverişinize 40 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bonus Flaş’a Özel Elektronik Alışverişinize 40 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya dahil olduktan sonra kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Bonus üyesi iş yerlerinden tek seferde yapılacak olan ilk 1.000 TL ve üzeri taksitli ya da tek ödemeli elektronik alışverişte toplamda 40 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 24 Temmuz ve 27 Temmuz 2017 tarihleri arasında elektronik alışverişi yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin her şeyden önce akıllı telefon ya da tabletlerde yer alan uygulama marketleri üzerinden Bonus Flaş mobil uygulamasını cep telefonlarına ya da tabletlerine indirmeleri ve daha sonra uygulamaya kampanya kapsamında herhangi bir miktarda alışveriş yapmadan önce giriş yapıp ilgili kampanya sayfasına gelerek Hemen Katıl seçeneğine basmaları gerekir. Bu noktadan itibaren yapılacak olan ilk elektronik alışverişinizde Bonus kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Money Bonus, Paracard, Bonus Business, Flexi, Garanti Bonus’lar ve Easy kartlarından birini kullanarak elektronik alışverişi yapması gerekir.

Kazandığım Bonuslar Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya koşullarını yerine getirerek yapacağınız alışverişlerden kazanılacak olan Bonus’lar 30 Temmuz 2017 tarihine kadar alışveriş yapmış olduğunuz karta yansır.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz Bonusları 30 Temmuz ve 9 Ağustos 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekmekte olup bu tarihler arasında kullanılmamış olup bu kampanyadan kazanılmış olan tüm Bonuslar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Bonus üyesi iş yerlerden ve tek seferde yapılması gerekir.

Kampanyaya yalnızca Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan katılımlar dahil edilir.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlarını kullanacak olan kişilerin kampanyaya katılım ücreti ödemesine gerek yoktur.

Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılacak olan alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilir.

Yalnızca şahıs şirketi sahibi müşteriler sahip oldukları ticari kartları kullanarak Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılabilecek olup tüzel müşterilerin kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

Bonus sanal kartlar ve internet üzerinden yapılacak olan harcamalar kampanyaya dahil edilmiştir.

MoTo yani Mail order, Telephone order işlemleri ile temassız işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Düzenli ödeme talimat, otomatik ödeme talimatı ve Bonus kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Elektronik sektörü haricinde yapılacak olan harcamalar kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya kapsamında elektronik sektöründen yapılacak olan alışverişlerin yurt içinde yapılması gerekmekte olup taksitli ya da tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Farklı ürün kategorilerinden satış yapmakta ola sanal mağazalardan yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil  edilmez.

Kampanyaya ek kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler de dahil edilmiş bulunuyor.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği dahi duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.