Bonus Flaş ile Toyzz Shop'da Hello Kitty Ürünleri Yüzde 50 İndirimli | Kampanya Bulucu

Bonus Flaş ile Toyzz Shop’da Hello Kitty Ürünleri Yüzde 50 İndirimli

Bonus Flaş ile Toyzz Shop’da Hello Kitty Ürünleri Yüzde 50 İndirimli

Bonus, kredi kartlarının daha rahat kullanımı için yeni bir mobil uygulama tasarladı. Bu mobil uygulama ile aktif olan tüm kampanyaları görebilir, kampanyalara katılabilir ve kredi kartınız ile birçok işlem yapabilirsiniz. Üstelik Bonus Flaş uygulaması ile kampanyalar daha avantajlı olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Bonus kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında BonusFlaş uygulaması ile herhangi bir Toyzz Shop mağazasından Hello Kitty ürünlerinden birini almış olduğunuzda, ürünü %50 indirimli olarak alabilirsiniz. Kampanya sadece 0-3 yaş arası ürünler için geçerli olacak.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu Toyzz Shop kampanyaları tüm Bonus kredi kartı kullananların katılımına açıktır. Bonus ailesine ait herhangi bir kredi kartı ile ödeme yapmanız ve Bonus Flaş uygulamasını kullanmanız kampanya açısından yeterli olacaktır. ayrıca alacağınız ürünlerin de kampanya kapsamında ki ürünler olması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, indirim kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Toyzz Shop mağazalarından kampanya kapsamında ki ürünleri aldıktan sonra, kasada mobil uygulamayı görevliye göstererek indirimden faydalanabilirsiniz. İndirim kasada ki görevli tarafından manüel olarak yapılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

11 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak indirimden faydalanmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Ayrıca kampanya stoklarla sınırlı tutulacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerinde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Toyzz Shop mağazalarında satılan Helo kitty ürünlerinde geçerlidir. Ayrıca 0-3 yaş arası ürünler sadece kampanyadan faydalanabilir. Unimax markanın dışında ki ürünler bu kampanyadan faydalanamayacaktır


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ