Kampanya Bulucu

Bonus Business ile Yurtdışında3 Taksit Fırsatı

Bonus kredi kartı ile yapılan alışverişler genelde yurt içerisinde yapmış olduğunuz alışverişlerde size avantaj sağlıyor. Fakat Bonus Business kredi kartı şimdi Bonus kampanyaları ile yurt dışında da yağacağınız alışverişlerde size taksit imkanı sağlıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bonus Business kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında kredi kartınızı kullanarak yurtdışından yapacağınız 50 Dolar ve daha üstü alışverişlerde 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik alışveriş yapmış olduğunuz yerin ve sektörün hiçbir önemi olmadan.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası sadece Bonus Business kartlarında geçerlidir. Bonus Business ticari kartları dışında ki kartlar kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapacağınız yerin Bonus üye işyeri olması zorunluluğu da yoktur.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan öce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra ülke sınırları dışında yapacağınız tüm alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya sadece 50 dolar ve daha üstü alışverişlerde geçerli olacak. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için alışveriş yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne BNSYD yazıp, 3340’a göndermeniz gerekir. Eğer bu mesajı yurtdışından gönderecekseniz, aynı mesajı +905327523340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Kadar Sürecek?

20 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişlerini yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Kayıt olmadan önce yapılan alışverişleri sonradan taksitlendirebilme şansınız yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.