Kampanya Bulucu

Bonus Bahar Kampanyası ile 50 TL Bonus Kazanın

Kredi kartları alışverişleri daha kolay ve kazançlı hale getiren araçlardan biri oldu. Özellikle yapmış oldukları kampanyalar ile birçok avantaj sağlayabilirler. Üstelik şimdi Bonus kampanyaları ile bahara özel alışverişlerde 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak market, çiçek, kozmetik, giyim ve kuyum sektörlerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamaya 5 TL Bonus, ikinci harcamaya 10 TL Bonus, üçüncü harcamaya 15 TL Bonus ve dördüncü harcamaya 20 TL Bonus kazanarak toplamda 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi ve Easy kredi kartlarında geçerlidir. Ayrıca kampanya ticari olmasına rağmen Bonus Business kredi kartlarında da geçerli olacaktır. Bu kartların hem asıl kartları, hem de ek kartları kampanya kapsamındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya kapsamında ki kredi kartları ile Bonus üyesi işyerlerinden ve Market, giyim, kozmetik, kuyum ve çiçek sektörlerinden en az 100 TL’lik harcama yapmanız gerekir. Aynı gün, aynı iş yerinden yapılan harcamaların sadece bir tanesi kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için harcama yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne EVET BAHAR yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a göndermeniz gerekir. Yada Bonus Flaş uygulamasında ki “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak da kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

18 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 8 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isten müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı daha sonra da alışverişlerini yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.