Kampanya Bulucu

Bonus Armağan Oyuncak’ta 15TL Armağan bonus!

Bonus karttan çocuklarınıza özel kampanya Armağan Oyuncaktan yapacağınız 150 TL ya da daha üzeri alışverişte 15 TL Bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya yalnızca Armağan mağazalarında geçerlidir. Armağan oyucak internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde 15 TL Bonus verilmeyecektir. 150 TL ya da daha üzeri  alışveriş tek sefer olmadığı taktirde Bonus verilmeyecektir. Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce Bonus’un mobil uygulaması yani BonusFlaş üzerinden “Armağan Oyuncak’ta 15TL Armağan bonus!” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna Bonus Flaş mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Bonus paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Bonus Flaş Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bonus Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Bonus Paraları gözlemleyebilirsiniz. Kampanyaya katıldığınızdan emin olmak için “Kampanyalarım” sekmesinde “Bonus Armağan Oyuncak’ta 15TL Armağan bonus!” kampanyası gözükmelidir. Gözükmediği taktirde başvur işlemini tekrardan yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 19 Ocak 2018 ile 2 Şubat 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılm gerçekleştirildikten sonraki alışverişlerde geçerlidir. Bu kampanyadan her müşteri maksimum olarak 15 TL Bonus Para kazanabilir. Kampanyada kazandığınız Bonus Paraların son kullanım tarihi 19 Ocak 2018 ile 5 Şubat 2018’dir. Bu tarihler arasında kullanılmayan Bonus Paralar 6 Şubat 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Bonus iade alınacaktır.
  • Bonus Paraların kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Garanti Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Garanti Bankası 7/24 açık müşteri hizmetlerinde yardım alabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Garanti Bankası 7/24 açık telefon bankacılığından gerekli bilgileri  alabilirsiniz.
  • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
  • Garanti Bankası A.Ş’ tüm hakları gizlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.